fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Dentons otworzyło centrum usług wspólnych dla regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki

DBSE - przecięcie wstęgi
Informacja
Globalna firma prawnicza Dentons uruchomiła nowe centrum usług wspólnych firmy w Warszawie.

Dentons Business Services EMEA (DBSE) jest wspólną inicjatywą dwóch regionów firmy – brytyjskiego, bliskowschodniego, afrykańskiego (UKMEA) i europejskiego. Poprzez skupienie w jednym miejscu funkcji realizowanych dotychczas w różnych biurach, DBSE wykorzystuje efektywniej efekt skali i zasoby obu regionów, dzięki czemu Dentons będzie mógł świadczyć swoim klientom usługi o jeszcze wyższej jakości.

„Otwarcie DBSE wyznacza początek realizacji naszej globalnej strategii usług wspólnych, mającej kluczowe znaczenie dla integracji biznesu, i której celem jest dalsze podniesienie jakości usług biznesowych świadczonych na rzecz naszych prawników" – powiedział Joe Andrew, Przewodniczący Rady Dentons. „Dentons jest obecny w 58 krajach na całym świecie. Zachowując policentryczną kulturę naszej firmy, przejawiającą się szacunkiem dla tradycji i wartości prawnych na poszczególnych rynkach, przywiązujemy jednocześnie dużą wagę do tego, aby zapewnić rosnącej liczbie klientów korzystających z usług naszych licznych biur w wielu regionach, korzyści wynikające z bycia jedną firmą".

„W rezultacie nadzwyczajnego rozwoju Dentons na przestrzeni kilku ostatnich lat, posiadamy teraz zespół niezwykle utalentowanych prawników pracujących w liczniejszych lokalizacjach niż w przypadku innych firm" – powiedział Elliott Portnoy, Globalny Partner Zarządzający Dentons. „Dzięki temu, że dołączyli do nas specjaliści z zakresu usług dla biznesu z doświadczeniem zdobytym w innych wiodących firmach prawniczych, organizacjach świadczących wyspecjalizowane usługi biznesowe oraz firmach międzynarodowych, uruchomienie DBSE jest znaczącym krokiem naprzód w naszym dążeniu do zapewnienia klientom najwyższej jakości usług prawniczych efektywniej niż nasi konkurenci".

„W obliczu dynamicznej ekspansji Dentons w Europie, DBSE pozwoli nam na stworzenie silnego zaplecza dostarczającego spójne rozwiązania wysokiej jakości dostosowane do coraz bardziej złożonych potrzeb biznesowych naszej firmy i naszych klientów" – dodał Tomasz Dąbrowski, Partner Zarządzający Dentons w Europie.

DBSE, kierowane przez Piotra Macieję, ma siedzibę w biurowcu Atrium Centrum położonym w ścisłym centrum Warszawy, w bliskiej odległości od warszawskiego biura Dentons. Centrum zatrudnia obecnie ponad 70 specjalistów z zakresu usług finansowych, business development, marketingu, HR oraz IT. Dentons planuje dalszy rozwój DBSE w okresie najbliższych dwóch lat.

„Mieliśmy wielkie szczęście, że na tak konkurencyjnym polskim rynku pracy, udało nam się pozyskać do naszego zespołu specjalistów najwyższej klasy. Zawdzięczamy to w dużej mierze reputacji Dentons jako niekwestionowanego lidera rynku prawniczego w Polsce" – powiedział Piotr Macieja, Dyrektor DBSE.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA