Reklama

Dentons wzmacnia Praktykę Postępowań Sądowych i Arbitrażowych

W połowie czerwca 2015 r. do warszawskiej Praktyki Postępowań Sądowych i Arbitrażowych kancelarii Dentons dołączył zespół doświadczonych prawników z innej międzynarodowej kancelarii prawniczej: adwokat Agnieszka Wojciechowska, adwokat dr Wojciech Wąsowicz i aplikantka adwokacka Anna Leszczyńska.

Publikacja: 29.06.2015 15:00

Foto: Sebastian Dabrowski

- Cieszymy się, że na przejście do naszego Zespołu decydują się najlepsi i najbardziej uzdolnieni prawnicy, których kapitał doświadczeń i wiedzy z pewnością będzie procentować w pracy dla naszych klientów. Aktualnie nasza Praktyka Postepowań Sądowych i Arbitrażowych liczy już ponad 35 prawników, którzy w swojej pracy skupiają się wyłącznie na sprawach procesowych. Z perspektywy klientów może stanowić to wartość dodaną, mając na uwadze skumulowane doświadczenie tylu prawników procesowych w jednym zespole" - powiedział Wojciech Kozłowski, partner współprowadzący Praktykę Postępowań Sądowych i Arbitrażowych w polskim biurze kancelarii Dentons i współzarządzający Praktyką Sporów Sądowych w Dentons Europe.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Cudzoziemcy
Nielegalni migraci z Afganistanu dostaną od państwa zadośćuczynienie
Prawo karne
Trzej lekarze usłyszeli wyrok w głośnej sprawie śmierci Izabeli z Pszczyny
Sądy i trybunały
Manowska: zawiadomiłam prokuraturę, nie można dopisywać niczego do uchwały
Biznes
Dostępność cyfrowa - nowe przepisy o e-handlu zmienią internetowy biznes
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Ubezpieczenia i odszkodowania
mObywatel z długo oczekiwaną funkcją dla kierowców
Reklama
Reklama