Reklama
Rozwiń

Islamski duchowny: Żydzi tworzą choroby

Muzułmański duchowny szejk Khaled Al-Mughrabi, podczas wykładu z islamu wygłoszonego w meczecie Al-Aksa w Jerozolimie przekonywał, że Żydzi są odpowiedzialni za pojawianie się nowych chorób na świecie.

Aktualizacja: 05.08.2015 07:41 Publikacja: 05.08.2015 07:30

Islamski duchowny: Żydzi tworzą choroby

Foto: youtubecn.com

Al-Mughrabi - jak informuje serwis Palestinian Media Watch - podczas jednego ze swoich wykładów tłumaczył słuchaczom, że Żydzi są odpowiedzialni za pojawianie się nowych chorób, ponieważ branża farmaceutyczna należy w 95 proc. do nich.

- Wiele wirusów jest hodowanych przez lekarzy, którzy zostali opłaceni przez rodzinę Rotszyldów, masonów lub syjonistów. Tworzą choroby, aby potem można było sprzedawać leki dla osób nimi dotkniętych - tłumaczył muzułmański duchowny.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1234
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1233
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1232
Świat
Podcast „Rzecz w tym”: Dlaczego Czesi nagle zakochali się w Polsce?
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1231
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama