fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ścieżki kariery

Program dla młodych ambitnych kobiet

shutterstock
Trwa rekrutacja do trzeciej już edycji Akademii Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego – projektu Fundacji im. Lesława A. Pagi.

Edukacja studentek ostatnich lat i niedawnych absolwentek, które aspirują do pełnienia kluczowych ról w organizacjach, to główny cel Akademii Liderek Biznesu i Społeczeństwa Obywatelskiego, sześciomiesięcznego programu edukacyjno-mentoringowego dla młodych kobiet chcących rozwinąć swoją karierę zawodową.

– W ten sposób dążymy do wyrównania proporcji w budowaniu kariery oraz do poszerzania wiedzy, umiejętności i postaw niezbędnych młodym liderkom – tłumaczy Monika Nowak, koordynatorka projektu w Fundacji im. Lesława A. Pagi. Do 18 listopada trwa rekrutacja do III już edycji programu, realizowanego przy wsparciu Europejskiego Korpusu Solidarności.

Organizatorzy zapraszają studentki ostatnich lat studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich, a także absolwentki do 27. roku życia. Do 18 bm powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy. Kolejnym etapem będą rozmowy z setką kandydatek. Spośród nich organizatorzy wybiorą 25 uczestniczek programu, który potrwa od stycznia do czerwca 2020 r.

Akademia składa się z warsztatów weekendowych (raz w miesiącu), z programu mentoringowego – wieczornych spotkań z liderkami biznesu i życia społeczno-gospodarczego oraz długoterminowych staży w firmach partnerskich. Uczestniczki pogłębią swoje umiejętności i wiedzę w zakresie przedsiębiorczości, organizacji pracy, zarządzania zespołem czy budowania marki osobistej.

Więcej: www.paga.org.pl

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA