fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

RZECZoPOLITYCE

#RZECZoUSA: Sensacyjna wygrana Trumpa - wieczór wyborczy

W trakcie wieczoru wyborczego w specjalnym programie #RZECZoUSA Jacek Nizinkiewicz rozmawiał z redaktorem ,,Rzeczpospolitej" Michałem Szułdrzyńskim, Arkadiuszem Mularczkiem z PiSu oraz dziennikarzem ,,Rzeczpospolitej" Jędrzejem Bieleckim.

Jacek Nizinkiewicz poprowadził wieczór wyborczy tuż po ogłoszeniu sensacyjnych wyników wyborów w Stanach Zjednoczonych, podsumował on kampanię wyborczą oraz pytał swoich gości o to, co będzie oznaczała decyzja Amerykanów dla ich kraju i świata.

Michała Sułdrzyńskiego pytaliśmy co oznaczają sensacyjne wyniki wyborów w Stanach Zjednoczonych oraz między innymi o tym, jakie konsekwencje niesie wybór Donalda Trumpa na prezydenta dla Polski.

 

Arkadiusza Mularczyka pytaliśmy o to, czy wybór Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zaskakujący oraz co będzie on oznaczał dla USA, a także o możliwą politykę zagraniczną nowego prezydenta oraz przyszłość NATO.

Z Jędrzejem Bieleckim rozmawialiśmy o tym, jak może wyglądać przyszła polityka zagraniczna nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa, o tym czy podobne zmiany jak w USA dokonają się w Niemczech i Francji oraz czy rząd Beaty Szydło nawiązywał relacje z Donaldem Trumpem. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA