Reklama
Rozwiń
Reklama

Światowe Forum Holokaustu. Co mówili przywódcy w Yad Vashem?

Prezydenci Rosji, Niemiec i Francji, wiceprezydent USA, brytyjski następca tronu oraz prezydent i premier Izraela wystąpili na Światowym Forum Holokaustu, zorganizowanym w Yad Vashem w Jerozolimie w przededniu rocznicy wyzwolenia Auschwitz.

Aktualizacja: 23.01.2020 11:25 Publikacja: 23.01.2020 10:59

Premier Izraela Benjamin Netanjahu przywitał prezydenta Rosji Władimira Putina

Foto: APF

Na tym kończymy relację na żywo ze Światowego Forum Holokaustu w Yad Vashem w Jerozolimie. Dziękujemy, że byli Państwo z nami i zapraszamy na kolejne relacje na rp.pl.

Przypomnijmy, co mówili dziś w Jerozolimie politycy. Prezydent Izraela Reuwen Riwlin podkreślał wagę walki z rasizmem i antysemityzmem. Wzywał kraje do przyjęcia nowej definicji antysemityzmu, co, jak mówił, uczyniła już część państw.

Pozostało jeszcze 97% artykułu

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Polityka
Chiny. Czystka wśród generałów inna niż zwykle
Materiał Promocyjny
Aneta Grzegorzewska, Gedeon Richter: Leki generyczne też mogą być innowacyjne
Polityka
Chiny zaatakują Tajwan? Trump: Ludzie Xi znają konsekwencje
Polityka
Nigeria odpowiada Trumpowi. Wspomniano o uszanowaniu integralności terytorialnej
Polityka
Kolejny atak amerykańskich wojsk na łódź na Karaibach. Pete Hegseth: będziemy ich śledzić, namierzać, ścigać i zabijać
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Polityka
Indie coraz dalej od Rosji
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama