fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Apartamenty Dolny Mokotów do wzięcia

Apartamenty Dolny Mokotów przy ul. Sobieskiego
materiały prasowe
Sprzedaż lokali na warszawskim osiedlu rozpoczyna Dom Development. Ceny wahają się od 12,8 do 22 tys. zł za mkw.

Luksusowe mieszkania w inwestycji Apartamenty Dolny Mokotów powstaną przy ul. Sobieskiego, przy parku Sieleckim, blisko Łazienek Królewskich i parku Arkadia. Dom Development w tej części stolicy zaplanował dwa budynki (sześć i osiem pięter) z 153 lokalami. 148 z nich to mieszkania, pięć - to lokale usługowe. Budowa ma się zakończyć w czwartym kwartale 2019 roku. Projekt przygotowała pracownia HRA Architekci.

W ofercie są mieszkania o zróżnicowanej powierzchni - od lokali typu studio, po przestronne i wielopokojowe apartamenty i penthousy. Powierzchnie mieszkań to 35 - 205 mkw. Do części mieszkań przynależą ogródki. W garażu podziemnym będzie 172 miejsc parkingowych. W hali będą też dwa ogólnodostępne stanowiska parkingowe. Kolejne dwa znajdą się na zewnątrz osiedla. Cena miejsca parkingowego w garażu podziemnym, w zależności od rodzaju, to 50 - 91,8 tys. zł. W ofercie znajdą się 93 komórki lokatorskie. Będą dostępne także rowerownia i wózkarnia. Dom Development oferuje pakiety wykończeniowe.

- Każdy apartament będzie wyposażony w wysokie okna wykonane z naturalnego drewna. Wysokość mieszkań na ostatnich piętrach będzie wynosić 3 metry - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - W wejściu głównym od ul. Sobieskiego powstanie recepcja oraz duży hol ze ścianą z żywymi roślinami. Na osiedlu powstanie fontanna i plac zabaw dla najmłodszych.

- Apartamenty Dolny Mokotów to miejsce o wysublimowanej architekturze. Będzie to widoczne w elementach wykończeniowych budynków, w ich formie oraz stylistyce, która nawiązuje do najlepszych wzorów mokotowskich kamienic i współgra z charakterem najbliższego otoczenia - mówi Jarosław Szanajca, prezes spółki Dom Development. - Dolny Mokotów jest idealną inwestycją dla osób aktywnych, żyjących w rytmie miasta, ale również ceniących sobie możliwość relaksu w licznych parkach.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA