Reklama
Rozwiń
Reklama

Bulion w proszku wycofany ze sprzedaży

Główny Inspektor Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne w związku z wycofaniem z obrotu bulionu w proszku wyprodukowanego dla niemieckiej firmy Rapunzel. W opakowaniach wykryto kawałki szkła.

Aktualizacja: 31.10.2019 13:55 Publikacja: 31.10.2019 13:15

Bulion w proszku wycofany ze sprzedaży

Foto: GIS

Chodzi o p całą partię bulionu warzywnego BIO w słoikach 250 g pn. Rapunzel Klare Suppe z datą minimalnej trwałości 18.09.2020.

O zagrożeniu poinformował konsument. Z uwagi na obecność szkła w produkcie i brak możliwości wykluczenia, że produkty z tej samej partii nie są zanieczyszczone szkłem, firma odpowiedzialna za produkt Rapunzel Naturkost GmbH zdecydowała o wycofaniu całej partii produktu.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Sądy i trybunały
Waldemar Żurek ujawnia projekt reformy KRS. Liczy na poparcie prezydenta
Materiał Promocyjny
Czy polskie banki zbudują wspólne AI? Eksperci widzą potencjał, ale też bariery
Nieruchomości
Można już składać wnioski o bon ciepłowniczy. Ile wynosi i komu przysługuje?
Służby mundurowe
W 2026 roku wojsko wezwie nawet 235 tys. osób. Kto jest na liście?
Nieruchomości
Ważne zmiany dla każdego, kto planuje budowę. Ustawa przyjęta
Materiał Promocyjny
Urząd Patentowy teraz bardziej internetowy
Nieruchomości
Rząd kończy z patologiami w spółdzielniach mieszkaniowych. Oto, co chce zmienić
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama