fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ekonomia

#RZECZoBIZNESIE: Pokemony zawładnęły światem

W dzisiejszym programie #RZECZoBIZNESIE rozmawiamy branży energetycznej, rurociągu Odessa-Brody oraz o Pokemon Go.

1.  Rynek mocy, ryzyka blackoutu latem oraz czy powinniśmy stawiać na węgiel. O to zapytamy Piotra Naimskiego, pełnomocnika rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej. Porozmawiamy także o istniejącej oraz o planowanej infrastrukturze energetycznej: nowymi połączeniami gazowymi i naftowymi, a także rozbudową gazoportu.

2. Koncepcja przedłużenia rurociągu Odessa-Brody do Polski pozostaje cały czas aktualna. Kilka dni temu o wznowienie prac nad projektem zaapelowali prezydenci Azerbejdżanu i Ukrainy. Czy Polska podtrzymuje zainteresowanie rozbudową. Kiedy realnie może to nastąpić? Na to pytanie odpowie Sergyi Skrypka, dyrektor generalny Sarmatii.

3.  Od kilku dni trwa światowe szaleństwo na punkcie gry Pokemon Go, dostępnej na smartfonach. Akcje producenta gry, firmy Nintendo wzrosły o ponad 100 proc. Czy Polskie gry mają szansę na tak oszałamiający komercyjny sukces, kiedy gry na smartfony wyprą z rynku konsole i komputery? Sytuacje na rynku analizuje Piotr Gnyp, specjalista gier komputerowych.

Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA