fbTrack
REKLAMA

Ekonomia

Wydruk bez stresu i skanowanie na e-maila

Miejscem, gdzie w firmie gromadzą się pracownicy, może być pokój socjalny czy kuchnia. Gorzej, jeżeli spotykają się przy drukarce i czekają nerwowo, kiedy wyjdzie ich wydruk. Jeszcze bardziej nerwowo staje się w sytuacji, kiedy ktoś sięgnie po dokument innej osoby, zobaczy informację, która nie powinna być szeroko dostępna.

Drukarka nie musi być miejscem nerwowych spotkań  pracowników. Arcus Comfort to pakiet zapewniający największą wygodę i szybkość drukowania dzięki rozwiązaniom opartym na sprzęcie Kyocery: laserowych drukarkach  i urządzeniach wielofunkcyjnych  oraz dodatkowym oprogramowaniu wspierającym. Proste ustawienia, intuicyjna obsługa np. skanera w urządzeniu wielofunkcyjnym sprawią, że drukarka będzie miejscem pracy, a nie stresu.

 

Zator w jednym z punktów druku? Arcus Comfort błyskawicznie rozwiązuje problem, umożliwiając wydrukowanie na dowolnie wybranym innym urządzeniu. Materiały mają być gotowe po przyjściu do pracy - to również jest możliwe. Rozwiązanie bezsterownikowego wydruku pozwala na wydawanie poleceń za pomocą telefonu, dzięki czemu dokumenty mogą być wysłane na przykład z tramwaju. Wielu pracowników, w razie potrzeby zeskanowania dokumentów korzysta z pomocy kolegów . W pakiecie Arcus Comfort każdy będzie mógł otrzymać skan odpowiedniej jakości w prosty sposób, dokument trafi bezpośrednio na osobisty e-mail. Ponadto panel może być spersonalizowany, tak aby użytkownik mógł skorzystać z niezbędnych dla niego funkcji. Inne opcje nie będą wyświetlane, a praca stanie się łatwiejsza do wykonania.

Arcus Comfort jest jednym  z trzech pakietów funkcjonalnych przygotowanych przez Grupę Arcus pozwalających na obniżenie kosztów druku. Pozostałe pakiety to Arcus Saver i Arcus Security.

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA