fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Grochowska 230 z zabytkową elewacją

materiały
Sprzedaż mieszkań na na warszawskim Grochowie rozpoczyna Bouygues Immobilier Polska. Ceny lokali: od 10,6 tys. zł za mkw.

W 5-piętrowym budynku Grochowska 230 na Pradze-Południe w Warszawie deweloper - Bouygues Immobilier Polska - zaplanował 77 mieszkań o powierzchni od 25 do 137 mkw. - od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Na ostatnim piętrze znajdą się ponad 100-metrowe lokale premium o wysokości niemal 3 m. - W standardzie apartamentów będzie ogrzewanie podłogowe, instalacje pod klimatyzację i loggie z wyjściami na taras na dachu - zachęca deweloper. Na parterze przewidziano kilka lokali usługowych. Będzie też zielony dziedziniec i dwukondygnacyjna hala.

Prace budowlane rozpoczną się w III kwartale 2020 r. Mieszkania mają być  gotowe w trzecim kwartale 2022 roku.

- Inwestycja odpowiada na oczekiwania osób, które cenią sobie dostępność punktów i usług przydatnych na co dzień, a zarazem chcą szybko przemieścić się do innej części miasta - mówi cytowany w komunikacie Cezary Grabowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Bouygues Immobilier Polska.

Budynek powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Wiatraczna. - Grochowska 230 będzie budynkiem o oryginalnej, niepowtarzalnej architekturze. W jego bryłę od frontu wkomponowana zostanie zabytkowa elewacja jednego z najstarszych budynków w okolicy, kamienicy wzniesionej przez Marcina Enda w 1904 roku - opowiadają przedstawiciele dewelopera. - Bazując na archiwalnych materiałach, inwestor planuje doprowadzić frontową elewację do jej pierwotnego wyglądu. W historycznej części budynku znajdzie się główne, reprezentacyjne wejście i punkty usługowe.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA