fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Rusza Infoshare 2020 – spotkanie wiedzy i biznesu

Konferencja Infoshare co roku przyciąga czołowych inwestorów, startupy, przedstawicieli korporacji, programistów i marketerów
materiały prasowe
Niemal 200 prelegentów z Polski i świata, inwestorzy z Doliny Krzemowej, wiodące europejskie VC, a także ponad 250 startupów i największych globalnych korporacji. To wszystko podczas zbliżającego się Infoshare 2020.

Infoshare 2020 to największa konferencja technologiczna w Europie Środkowo-Wschodniej. Sześciodniowy cykl spotkań startuje w Gdańsku 23 września w formacie online. Wydarzenia odbywać się będą na dziewięciu scenach tematycznych. Eksperci z całego świata będą mówić o innowacjach w biznesie i zarządzaniu, sztucznej inteligencji oraz przyspieszeniu globalnego rynku technologicznego wywołanym przez pandemię.

Na jednej z trzech głównych scen eksperci będą mówić m.in. o zagadnieniach z pogranicza świata ludzi i maszyn oraz zagrożeniach i szansach płynących z wykorzystania najnowszych trendów cyfrowych w medycynie czy w walce z terroryzmem. Wśród prelegentów będzie m.in. Audrey Tang, minister ds. cyfryzacji Tajwanu.

Tegoroczna edycja Infoshare to także kompendium wiedzy na temat skutecznych sposobów zwiększania sprzedaży, budowania marki oraz studium najciekawszych wdrożeń technologicznych gigantów i innowacyjnych rozwiązań oferowanych przez startupy. Wszystko będzie prezentowane w wirtualnej przestrzeni EXPO.

Wśród prelegentów sceny marketingowej nie zabraknie największych światowych marketerów i influencerów. Będą m.in. Neil Patel (NP Digital i Ubersuggest), jeden z TOP 10 światowego marketingu wg magazynu „Forbes", Mark Schaefer (B Squared Media) czy Mike Russell (Music Radio Creative).

Na uczestników Infoshare 2020 Online czeka siedem scen poświęconych zagadnieniom technologicznym. Prelegenci opowiedzą o przyszłości technologii, gamingu, programowaniu czy cyberbezpieczeństwie.

Uczestników konferencji – przedstawicieli firm i inwestorów – czekają także spotkania w ramach biznesowego networkingu. Nowością będą wirtualne tablice z ofertami pracy łączące przedstawicieli firm i korporacji z obecnymi na konferencji deweloperami oraz specjalistami branży IT.

Startupy będą miały okazję do nawiązania kontaktów z niemal 100 inwestorami ze świata – aniołami biznesu, funduszami VC i CVC. Wśród nich będą m.in. Manta Ray, Breega Capital, Pracuj Ventures, Experior Venture Fund, Credo, Sunfish Partners. Rozmowy będą się odbywać podczas indywidualnych spotkań, umawianych w specjalnym narzędziu matchmakingowym. W ubiegłym roku odbyło się ponad 1700 takich spotkań.

Ostatniego dnia konferencji odbędzie się finał konkursu Startup Contest, do którego w tym roku napłynęło aż 677 zgłoszeń z 50 krajów z świata, w tym ponad 200 projektów z Polski. Finaliści powalczą o nagrody w wysokości 30 tys. euro, ufundowane przez prezydenta miasta Gdańska.

Wstęp na konferencję umożliwiają wejściówki dostępne na stronie organizatora: infoshare.pl/is-register/.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA