fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

STS z własnym systemem wypłat

Firma bukmacherska wprowadził nowoczesny, autorski system wypłat STSpay. Usługa, która pozwala na wypłatę środków bez prowizji średnio w 54 minuty - także wieczorami i w weekendy - dostępna jest już dla wszystkich klientów bukmachera.
STSpay to nowatorskie rozwiązanie. Mateusz Juroszek, prezes STS, podkreśla, że przelew do sześciu największych banków w Polsce dociera średnio w mniej niż godzinę (usługa dostępna jest codziennie od godz. 10 do północy).
- Nieprzerwanie inwestujemy w nowoczesne rozwiązania dla graczy. Własny system wypłat to innowacja nie tylko w Polsce, ale także na skalę europejską. Pozwala nam on nie tylko na szybsze księgowanie środków na kontach klientów, ale również na niezależność od zewnętrznych dostawców usług - mówi prezes Jaroszek.
Jak zaznacza STSpay to element przewagi rynkowej. - Dystansujemy konkurentów - dodaje.
STSpay współpracuje z PKO BP, mBankiem, ING, BZ WBK, Aliorem oraz Millennium.
STS to lider rynku bukmacherskiego w Polsce. Spółka podaje, że dysponuje blisko 50-proc. udziałem w legalnym rynku. Aż 90 proc. tej branży w naszym kraju należy jednak do nielicencjonowanych operatorów, którzy nie płacą podatków i nie stosują się do rygorystycznego prawa krajowego.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA