fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

„Only Elon in our hearts”. Gdzie? W Rosji

Elon Musk
Flickr
Przedsiębiorcy rosyjscy umieścili zaproszenie dla Elona Muska na forum ekonomiczne do Rosji na bilbordach postawionych w Kalifornii. Przesłali mu też piosenkę. I miliarder pojawi się na Kubaniu.

Bilbord stanął m.in. przed siedzibą koncernu Muska SpaceX. Widnieje na nim napis „Kak Tebe takoje Elon Musk?” oraz kod QR stworzony personalnie dla amerykańskiego miliardera. Oprócz tego biznesmeni z Kubania zaprosili Muska na forum w Krasnodarze z pomocą piosenki, gdzie do melodii popularnego utworu dodany został refren ze słowami „Only SpaceX, only Tesla, only Elon in our hearts". 

Musk zareagował na te oryginalne zaproszenia na portalu społecznościowym, gdzie po rosyjsku pochwalił piosenkę. Zgodził się też wziąć udział w konferencji w Krasnodarze. Wprawdzie nie pojawi się w Rosji osobiście, ale przedsiębiorcy połączą się z nim na pomocą telemostu.

Forum „Case for Small!” odbędzie się w dniach 18–19 października w Krasnodarze. Weźmie w nim udział ponad 20 tysięcy przedsiębiorców i tych, którzy chcą rozpocząć samodzielny biznes. Na forum odbędzie się blisko sto wydarzeń. Wystąpi ponad 50 prelegentów, m.in. amerykański trener biznesu Michael Tracy (syna Briana Tracy), australijski pisarz Allan Pease'a, rosyjski trener biznesu Radisław Gandapasa. 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA