fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Największe w Polsce targi CSR na PGE Narodowym

www.odpowiedzialnybiznes.pl
Już jutro, 17 listopada, odbędzie się największe w Polsce wydarzenie poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonemu rozwojowi – Targi CSR.

Tematem przewodnim tegorocznych, szóstych już, Targów CSR będzie edukacyjna działalność biznesu, a ich organizatorem (niezmiennie od 12 lat) jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. „Rzeczpospolita” jest partnerem medialnym imprezy, która odbędzie się w Galerii stadionu PGE Narodowego.

- Raz na dwa lata zapraszamy firmy i ich interesariuszy do spotkania się w tym wyjątkowym miejscu, jakim są Targi CSR. To wydarzenie, które wychodzi dużo szerzej poza świat specjalistów ds. CSR, nie skupia się na definicji, ale praktycznej prezentacji i omówieniu tego, co biznes może zrobić pożytecznego dla mnie, mojego sąsiada, koleżanki z pracy. Pokazuje biznes, który staje się partnerem w rozwiązywaniu problemów społecznych i środowiskowych – wyjaśnia Mirella Panek-Owsiańska, prezeska Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaznaczając, że Targi CSR są bezpłatne oraz otwarte, czyli uczestników nie obowiązuje rejestracja.

Tegoroczna impreza ma zarówno część targową, jak i konferencyjną. Jej głównym punktem będzie ogłoszenie Listy najbardziej znaczących inicjatyw edukacyjnych biznesu opracowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, co będzie miało miejsce podczas panelu dyskusyjnego o Edukacyjnej działalności biznesu jako przedmiocie obowiązkowym (w godz.11-12.30). W ramach części konferencyjnej organizatorzy przewidują też różnorodne prezentacje zagadnień z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu: wywiady, dyskusje na scenie, oraz ogłoszenie publikacji poświęconej strategii CSR.

Z kolei w ramach targowej części imprezy zwiedzający będą mogli poznać działalność 70 wystawców, w głównej mierze firm, które na co dzień wdrażają CSR w swoich firmach i postępują zgodnie z jego zasadami. Będą też mogli porozmawiać z praktykami CSR czy nawet włączyć się w poszczególne projekty realizowane i prezentowane przez firmy.

Czytaj więcej na: Odpowiedzialny biznes - targi CSR

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA