fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Afera taśmowa

Mateusz Morawiecki o klientach banku: Ludzie są tacy głupi

Fotorzepa, Tomasz Jodłowski
W 2012 roku w reklamie banku BWZ WBK pojawił się sobowtór aktora Chucka Norrisa. Ówczesny prezes banku Mateusz Morawiecki był zaskoczony, jak chwyt marketingowy zadziałał na klientów.

O efektach reklamy z udziałem sobowtóra Chucka Norrisa mówił Mateusz Morawiecki w restauracji "Sowa i Przyjaciele". W 2013 roku obecny szef rządu był prezesem banku BZ WBK. 

- Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite! - mówił obecny szef rządu.

Nagranie z udziałem premiera Mateusz Morawieckiego zostało opublikowane przez portal Onet.pl w ubiegłym tygodniu. Premier w 2013 roku spotkał się z restauracji "Sowa i Przyjaciele" z prezesem PKO BP Zbigniewem Jagiełłą, prezesem PGE Krzysztofem Kilianem i jego zastępczynią Bogusława Matuszewską.

Z analizy fragmentu rozmowy dokonanego przez TVN24 wynikało, że Morawiecki m.in. rozmawiał o jakiejś formie pomocy finansowej dla byłego ministra skarbu Aleksandra Grada, a także o pomocy w znalezieniu pracy synowi Ryszarda Czarneckiego, polityka PiS.

Po pierwszych kilku publikacjach Onetu nieznane wcześniej zapisy nielegalnie zarejestrowanych rozmów, w których uczestniczył ówczesny minister transportu i budownictwa Sławomir Nowak opublikowało TVP Info.

Więcej: Onet.pl

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA