Kolejny wypadek autobusu Arrivy. Kierowca zasnął

Na warszawskich Bielanach doszło do wypadku miejskiego autobusu. Prowadził go kierowca firmy Arriva, tej samej, która zatrudniała sprawcę wypadku na moście Grota-Roweckiego.

Publikacja: 07.07.2020 11:52

Kolejny wypadek autobusu Arrivy. Kierowca zasnął

Foto: Fotorzepa, Robert Gardziński

amk

Wypadek zdarzył się na ul. Klaudyny na warszawskich Bielanach.

Według wstępnych informacji kierowca autobusu miejskiego zasnął za kierownicą i staranował co najmniej trzy zaparkowane przy ulicy samochody.

Jeden z pasażerów jest poszkodowany, został przewieziony do szpitala.

Autobus prowadził kierowca z firmy Arriva, tej samej, która zatrudniała sprawcę niedawnego wypadku na moście Grota-Roweckiego.

Wówczas kierowca stracił panowanie nad pojazdem, który przebił barierkę i spadł z wiaduktu trasy S8 na Wisłostradę. Jedna osoba zginęła, a 18 zostało poszkodowanych.

Późniejsze badania wykazały, że kierowca był pod wpływem amfetaminy.

Materiał Promocyjny
Garden Point – Twój klucz do wymarzonego ogrodu
Wydarzenia
Czy Unia Europejska jest gotowa na prezydenturę Trumpa?
Wydarzenia
Bezczeszczono zwłoki w lasach katyńskich
Materiał Promocyjny
GoWork.pl - praca to nie wszystko, co ma nam do zaoferowania!
Materiał Promocyjny
Współpraca na Bałtyku kluczem do bezpieczeństwa energetycznego
Wydarzenia
100 sztafet w Biegu po Nowe Życie ponownie dla donacji i transplantacji! 25. edycja pod patronatem honorowym Ministra Zdrowia Izabeli Leszczyny.
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń