Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 05.02.2020 14:09 Publikacja: 05.02.2020 13:13
Foto: Adobe Stock
Numer jeden wśród Polaków to Nowak. Na drugim miejscu plasują się Kowalscy. Jest ich aż 137 981. Trzeci w kolejności to Wiśniewscy. Takie nazwisko nosi 109 896 osób. Poza podium znaleźli się Wójcikowie. 99 098 osób o tym nazwisku mieszka w naszym kraju. Na piątym miejscu znalazło się nazwisko Kowalczyk. To nazwisko nosi 97 537 osób.
W pierwszej dziesiątce znaleźli się Kamińscy, Lewandowscy, Zielińscy, Szymańscy oraz Woźniakowie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Nie tylko sędziowie, byli członkowie KRS, są sondowani w sprawie reaktywacji Krajowej Rady Sądownictwa w składzi...
Spółka żądająca zasiedzenia służebności zakopanej instalacji musi wykazać, że właściciel działki mógł zaobserwow...
Nie wyobrażam sobie, żeby jacyś pracownicy ministerstwa grasowali po siedzibie KRS, bo nie jesteśmy organem podl...
Na przełomie września i października prezydent Karol Nawrocki powoła radę, która będzie pracowała nad projektem...
Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła pełny harmonogram egzaminów w roku szkolnym 2025/2026. Znamy terminy za...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas