Prestiżowe wyróżnienie w obszarze M&A przyznawane jest na podstawie wielostopniowej analizy rynku prowadzonej przez Mergermarket oraz niezależne jury. Rygorystyczny proces oceny kandydatów rozpoczyna się od analizy zestawień transakcji fuzji i przejęć, na podstawie których wyłania się czołówkę najwyżej ocenianych firm prawniczych na europejskim rynku M&A.

„Nagroda ta jest potwierdzeniem naszej pozycji rynkowej i doświadczenia międzynarodowego zespołu prawników transakcyjnych. To również dowód, że z powodzeniem łączymy wiedzę prawną z biznesową, oferując naszym klientom dodatkową wartość w skomplikowanych transakcjach obejmujących często kilka rynków europejskich" – podkreśla Stefan Brunnschweiler, partner stojący na czele globalnej praktyki transakcyjnej kancelarii CMS.

Międzynarodowy zespół CMS doradza przy złożonych, transgranicznych transakcjach fuzji i przejęć na rzecz największych światowych przedsiębiorstw. Zespół ten liczy łącznie ponad 1000 prawników specjalizujących się w sprawach korporacyjnych oraz M&A, którzy doradzają w ponad 40 jurysdykcjach. CMS regularnie zajmuje czołowe miejsca w rankingach międzynarodowych firm specjalizujących się w ocenie rynku transakcyjnego, takich jak Bloomberg, Mergermarket, czy Thomson Reuters.