Palestrę warszawską reprezentowały dwie drużyny: Warszawa I – składająca się głównie z aplikantów adwokackich oraz Warszawa II – składająca się głównie z adwokatów, uzupełniona dwoma aplikantami. Kapitanami drużyn byli aplikanci adwokaccy Filip Domagalski i Maciej Domagalski.

Oba zespoły warszawskie zakwalifikowały się do półfinałów, zajmując pierwsze miejsca w grupach eliminacyjnych. Warszawa II w swojej grupie eliminacyjnej wygrała z drużynami z Wrocławia 2:0 oraz Gdańska III 4:0, a także zremisowała 1:1 z zespołem z Krakowa.

W pierwszym półfinale Warszawa I zremisowała 0:0 z drużyną wrocławską i awansowała do finału po wygraniu meczu rzutami karnymi. W drugim półfinale Warszawa II zremisowała 0:0 z reprezentacją Bydgoszczy i po wygraniu serii rzutów karnych także awansowała do finału turnieju.

W „bratobójczym” finale warszawskim zwyciężyła drużyna Warszawy II, remisując mecz z Warszawą I 1:1, po wyrównującej bramce w ostatniej minucie meczu. Finał rozstrzygnęły rzuty karne, które lepiej wykonywała bardziej doświadczona (wiekiem :) ) drużyna Warszawy II.

[b] Puchar dziekana ORA w Gdańsku za zwycięstwo w turnieju, statuetka dla najlepszego bramkarza (adwokat Jarosław Kowalewski), a także trzy statuetki dla najlepszych strzelców turnieju (adwokat Radosław Kadzidłowski, aplikant adwokacki Maciej Domagalski, aplikant adwokacki Filip Domagalski) zostały przywiezione do Stolicy. [/b]

Wielkie podziękowania należą się organizatorom turnieju z Pomorskiej Izby Adwokackiej, którzy cyklicznie, co roku dbają o integrację sportową palestry z całego kraju.