Reklama

Szkolenia i pasje wzmocnią CV

Szkolenia stanowią bardzo ważną część w waszym CV, a często są traktowane po macoszemu.
Bartłomiej Piwnicki

Bartłomiej Piwnicki

Foto: materiały prasowe

Każdy pracodawca chce mieć pracownika, na którego nie będzie musiał wydawać dodatkowych pieniędzy na przygotowanie go do pracy. Ma to szczególne znaczenie, gdy wasza praca nie ma nic wspólnego ze zdobytym wykształceniem.

Warto zatem poukładać chronologicznie (wystarczy podać rok oraz czas trwania) od najnowszego do najstarszego wszystkie odbyte kursy i szkolenia, podając temat oraz firmę, która je przeprowadziła. W razie posiadania certyfikatu ukończenia szkolenia bądź kursu należy to zaznaczyć i mieć ze sobą na rozmowie, aby w razie potrzeby móc pokazać.

Ostatnia szansa na dostęp do NYT w rocznej subskrypcji RP.PL!

Skorzystaj z ostatnich kodów dostępu do The New York Times w ramach dowolnej rocznej subskrypcji i ciesz się dwoma dostępami do najbardziej zaufanych źródeł informacji z kraju i świata.

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL, PRO.RP.PL oraz e-Prenumeraty „Rzeczpospolita" w pakiecie z The New York Times na 12 miesięcy.

Kliknij i poznaj szczegóły.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama