Hala dla GTV - producenta akcesoriów meblowych i oświetlenia LED – powstaje w ramach parku logistycznego MLP Pruszków II. Obiekt dostarczy ok. 32 tys. mkw. powierzchni. Na powierzchnie magazynowe firma przeznaczy ponad 30,2 tys. mkw. Rozlokowane na trzech kondygnacjach przeszklone biura zajmą 1,6 tys. mkw.

Budowa hali rozpoczęła się w sierpniu ubiegłego roku. Najemca ma odebrać nieruchomość w kwietniu. Hala dla firmy GTV to największy obiekt w parku MLP Pruszków II. Zaplanowano 38 ramp przeładunkowych. Generalny wykonawca inwestycji - firma Pekabex - planuje uzyskać certyfikat Breeam New Construction na poziomie Very good.

- Centrum logistyczne MLP Pruszków II jest jednym z największych kompleksów magazynowych w regionie aglomeracji warszawskiej. To jednocześnie jeden z najpopularniejszych i najszybciej rozbudowywanych projektów z naszego krajowego portfolio – mówi cytowany w komunikacie Tomasz Zabost, członek zarządu spółki MLP Group. - Nowy obiekt dla firmy GTV to kolejna inwestycja dla naszego wieloletniego partnera korzystającego już z ponad 20 tys. mkw. powierzchni.

MLP Pruszków II to centrum logistyczne położone w gminie Brwinów, 5 km od Pruszkowa. Jego docelowa powierzchnia najmu to 420 tys. mkw. Na dachach magazynów są montowane instalacje fotowoltaiczne.