Pierwsza taka impreza w Polsce. Za nami Ogólnoświatowe Sympozjum Regulatorów
700 osób ze 135 krajów wzięło udział w Ogólnoświatowym Sympozjum Regulatorów, które odbyło się w Polsce. GSR13 było poświęcone zmianom i ewolucji usług telekomunikacyjnych oraz regulacji sektora ICT 4. generacji. Tegoroczne sympozjum zostało zorganizowane przez Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji.
Aktualizacja:
12.07.2013 14:27
Publikacja:
12.07.2013 14:27