Reklama
Rozwiń

Co to jest patent i jak go uzykać

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza przedstawicieli małych i średnich firm na seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo”. Najbliższe poświęcone zostanie ochronie patentowej.

Publikacja: 06.11.2016 15:39

Seminarium z cyklu „Europejskie Przedsiębiorstwo" pt. „Jak chronić swój wynalazek, czyli patenty dla małych i średnich przedsiębiorstw" odbędzie się 16 listopada 2016 r. w Warszawie, w Sienna Training Centre, ul. Sienna 73, w godz. 10:00-14:00. W jego trakcie będzie się można dowiedzieć m.in. na czym polega system patentowy i jakie jest społeczne uzasadnienie jego istnienia, jakie są podstawowe kryteria patentowalności, czym jest dokument patentowy.

Część seminarium zostanie poświęcona polskiej procedurze patentowej (przebieg, czas trwania, koszty, wyniki), a także procedurom międzynarodowym (procedura PCT, procedura EPO). Wreszcie będzie się można zapoznać z zagadnieniami poszukiwania patentowego (patenty i zgłoszenia, badanie zdolności patentowej oraz czystości patentowej).

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Prawo drogowe
Egzamin na prawo jazdy będzie trudniejszy? Jest stanowisko WORD Warszawa
Praca, Emerytury i renty
Prawdziwy szał na świadczenie dla seniorów
Prawnicy
Kto najlepiej uczy przyszłych prawników w Polsce? Ranking „Rzeczpospolitej”
Prawo w Polsce
Sąd Najwyższy zdecydował. Zwycięstwo Karola Nawrockiego w wyborach zatwierdzone
W sądzie i w urzędzie
Od 1 lipca nowości w aplikacji mObywatel. Oto, jakie usługi wprowadzono