Wkrótce koncerty Depeche Mode w Łodzi. Dave Gahan zatańczy z fanką jak w Pradze?

Fani Depeche Mode odliczają czas do dwóch koncertów w Łodzi 27 i 29 lutego. I liczą na zmieniony repertuar koncertów z niezmiennymi klasykami.

Publikacja: 26.02.2024 12:43

Wkrótce koncerty Depeche Mode w Łodzi. Dave Gahan zatańczy z fanką jak w Pradze?

Foto: Wikimedia Commons/Attribution-ShareAlike 3.0 Unported/Noa Hassin

Łódzkie koncerty Depeche Mode zaplanowano po dwóch występach w czeskiej Pradze. Tamtejsze media, a także fani w sieci, komentują wydarzenie jednego z koncertów. Młoda fanka stała blisko wybiegu wypuszczonego ze sceny na płytę, trzymając kartkę z pytaniem „Czy zatańczysz ze mną?”.

Wokalista, ku zaskoczeniu wszystkich, odpowiedział znienacka na to zaproszenie w stylu białego tanga podczas „Everything Counts” i zaprosił fankę na wybieg. Była mocno zaskoczona, ale dała się poprowadzić w tańcu. Na koniec Dave Gahan pięknie dziewczynie się ukłonił.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Muzyka popularna
Jak Opole upamiętni Tyma i Trzcińskiego? Ania Iwanek wygrywa Premiery
Muzyka popularna
Nie żyje Brian Wilson, założyciel The Beach Boys, twórca rajskich brzmień
muzyka
Ola Jas: polska wokalistka z portugalską fascynacją zaśpiewa z NOSPR
Muzyka popularna
Oasis powracają. Wielka bitwa o bilety. Czy Gallagherowie nie pobiją się na scenie?
Materiał Promocyjny
Mieszkania na wynajem. Inwestowanie w nieruchomości dla wytrawnych
Muzyka popularna
Warsaw Summer Jazz Days. Meshell Ndegeocello wolna jak ptak i John Scofield