Aktualizacja: 04.01.2018 11:17 Publikacja: 04.01.2018 11:17
Foto: Adobe Stock
Nowelizacja Prawa telekomunikacyjnego przewiduje m.in. poprawę jakości dostępu do internetu świadczonego przez jednostki samorządu terytorialnego (łącza o przepływnościach min. 30 Mbit/s), wprowadzenie elektronicznego sposobu sprawozdawczości przedsiębiorców telekomunikacyjnych, uelastycznienie systemu kar oraz poprawę skuteczności kontroli.
Nowelizacja przewiduje też likwidację stałego polubownego sądu konsumenckiego przy Prezesie UKE i zastąpienie go funkcjonującym już pozasądowym rozwiązywaniem sporów konsumenckich (ADR).
Mój klient nie przyznał się do zarzucanych mu czynów; złożył oświadczenie dotyczące swojej kondycji zdrowotnej –...
Rzecznik Praw Pacjenta wypłaci pacjentowi najwyższą możliwą do przyznania sumę świadczenia kompensacyjnego z Fun...
Sąd Najwyższy uznał w środę częściowo skargi Karola Nawrockiego i Marka Jakubiaka, którzy zakwestionowali niektó...
Czy złożenie w akcie notarialnym nieprawdziwego oświadczenia stanowi przestępstwo? Sprawę, na kanwie historii z...
Wiemy, że maturzyści i ósmoklasiści często pragną sprawdzić swoje odpowiedzi zaraz po zakończeniu egzaminu. Dzię...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas