GPW: Czerwono na początek dnia

WIG20 zaczął dzień od spadków. W centrum uwagi są dzisiaj wyniki spółek.

Publikacja: 29.07.2020 10:12

GPW: Czerwono na początek dnia

Foto: Bloomberg

Wczorajsza sesja na warszawskiej giełdzie przez długi czas przebiegała w spokojnej atmosferze. Zmiany były raczej symboliczne, a rynek czekał na impuls do działania. Ten przyszedł pod koniec dnia, problem jednak w tym, że więcej argumentów miałby niedźwiedzie. Ostatecznie WIG20 stracił 0,4 proc., co i tak było niskim wymiarem kary. Jak będzie dzisiaj?

Dzień zaczęliśmy od przeceny. Podaż docisnęła już na starcie i po kilku minutach od rozpoczęcia WIG20 tracił prawie 0,6 proc. Teraz byki muszą wykazać się sporą determinacją by odrobić te straty.

Tylko 69 zł za pół roku czytania.

O tym, jak szybko zmienia się świat. Czy będzie pokój na Ukrainie. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, tłumaczymy, inspirujemy.

Giełda
Spadki na GPW. Wiedźmy podkręciły obroty
Giełda
Nieznaczna słabość złotego na koniec tygodnia
Giełda
„Byki i Niedźwiedzie” oraz „Złote Portfele” rozdane. Oto wielcy zwycięzcy
Giełda
„Byki i Niedźwiedzie” oraz „Złote Portfele”. Oto najlepsi z najlepszych na giełdzie
Materiał Promocyjny
Warunki rozwoju OZE w samorządach i korzyści z tego płynące
Giełda
Zagadkowa wyprzedaż akcji Gazpromu w czasie rozmowy Trumpa z Putinem
Materiał Promocyjny
Sezon motocyklowy wkrótce się rozpocznie, a Suzuki rusza z 19. edycją szkoleń