Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.09.2025 05:38 Publikacja: 27.11.2023 11:55
Magdalena Ogórek, Iwona Hartwich
Foto: PAP/Leszek Szymański/FOTON
Jak przypomina portal Onet.pl, w emitowanym 28 września 2021 roku na antenie TVP Info programie "W tyle wizji", jedna z prowadzących, Magdalena Ogórek stwierdziła, że "powszechnie znany pseudonim Iwony Hartwich to żywa gotówka". Nawiązała do słów wypowiedzianych przez Iwonę Hartwich podczas protestu osób z niepełnosprawnościami w 2018 r. Odpowiadając na propozycje wsparcia dla tych osób, powiedziała wówczas, że "potrzebna jest żywa gotówka".
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Warszawski sąd przyznał odszkodowanie pominiętemu w naborze do pracy kandydatowi, którego rekruter nazwał „morde...
Nie sposób uznać, by po rozpadzie konkubinatu, związek został nierozliczony, bo jeden z partnerów zakładał, że m...
W niektórych sytuacjach przyznaną kategorię wojskową można zmienić. Podstawą do tego może być aktualny stan zdro...
Właściciel auta ma obowiązek odprowadzenia abonamentu RTV za znajdujący się w nim odbiornik radiowy. W przeciwny...
Wyrok Trybunału Sprawiedliwości UE z 19 czerwca 2025 r. nie jest powodem do odstąpienia przez Sąd Najwyższy od t...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas