Reklama
Rozwiń
Reklama

InPost uruchamia dostawy międzynarodowe

Pocztowo-kurierska spółka, która w ubiegłym tygodniu zadebiutował na warszawskiej giełdzie, wprowadza nową usługę, tzw. cross-border.

Publikacja: 21.10.2015 11:27

InPost uruchamia dostawy międzynarodowe

Foto: materiały prasowe

Chodzi o dostawy międzynarodowe, które zaoferuje wspólnie z platformą logistyczną Sheepla. Oferta przesyłek zagranicznych obejmuje usługi kurierskie do 15 europejskich krajów oraz dostawę do paczkomatów w Czechach i na Słowacji. Proponowane ceny wysyłek za granicę zaczynają się od 27,85 zł netto.

InPost tłumaczy, że to kolejny element zintegrowanej oferty spólki, obejmującej usługi pocztowe, kurierskie i paczkomatowe. Nowa usługa skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Rozwiązanie jest dotępne dla użytkowników Managera Paczek InPost – bezpłatnej platformy do zarządzania przesyłkami). Usługę można zintegrować ze sklepem internetowym za pośrednictwem dedykowanego API (interfejs umożliwiający integrację różnych aplikacji) lub za pomocą platformy sheepla.com.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Biznes
Wojna Putina zatapia stocznie Rosji. Nie płacą i zwalniają
Biznes
Nvidia zaskakuje Wall Street – akcje rosły po publikacji raportu
Biznes
Dopłaty do elektryków na wyczerpaniu, spór o Nexperię, uproszczenia przepisów AI
Biznes
Co myślimy o systemie kaucyjnym? Nowe badanie
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Biznes
Kreml ma nowego terrorystę. Były szef Jukosu na czarnej liście
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama