Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 04.10.2019 16:44 Publikacja: 04.10.2019 16:34
Foto: materiały prasowe Alrosa
O wyjątkowym odkryciu poinformował koncern Alrosa (drugi diamentowy koncern świata z udziałem 25 proc. w rynku globalnym -red). Pomimo tak skomplikowanej budowy, diament waży tylko 0,62 karata (0,124 grama). Ustalono, że objętość wewnętrznej powłoki wynosi 6 mm3; objętość wewnętrznego diamentu - 1,6 mm3 a waga 0,02 karata (0,004 gr), kamień ma formę tablicy.
Czytaj także: Rosja: Jak ukraść 500 diamentów... i wpaść
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Monopol państwa w organizowaniu gier losowych i tych w kasynie internetowym powinien być zachowany. Tak samo jak...
Elon Musk stracił pierwsze miejsce na liście najbogatszych ludzi świata. Na szczyt zestawienia wskoczył założyci...
Rosyjskie drony naruszyły polską przestrzeń powietrzną, rząd ogłosił strategię rozwoju kraju do 2035 roku, a Smy...
Handel detaliczny znalazł się w przełomowym momencie transformacji cyfrowej. Rozwiązania ICT – od 5G i światłowo...
Oligarcha Roman Abramowicz przegrał w środę kolejny spór sądowy z Unią Europejską w sprawie sankcji. Także były...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas