Maja Narbutt

Skarżysko, miasto prywatne

29 STYCZNIA 2011: Przedsiębiorcy, samorządowcy, politycy zgłaszali się do Leszka K. po „przysługę". Gdzie wycofało się państwo, wszedł przestępczy holding.

Labirynty księdza prałata Henryka Jankowskiego

Dekret odwołujący ks. prałata Henryka Jankowskiego z parafii św. Brygidy był już gotowy. Późnym wieczorem arcybiskup Tadeusz Gocłowski go podarł. Uległ perswazji Lecha Wałęsy.

Mniej chętnych na kredyty konsumenckie

Według najnowszego raportu dotyczącego ilości kredytów wzrasta zainteresowanie kredytami mieszkaniowymi. Coraz mniejszym zainteresowaniem cieszą się natomiast kredyty konsumenckie. Komentują Monika Krześniak- Sajewicz i Marcin Piasecki z "Rzeczpospolitej".

Widzi się odblask nieba

Wywiad z ks. Andrzejem Dziedziulem, kierownikiem hospicjum domowego Zgromadzenia Księży Marianów

Brzuchy do wynajęcia dla gejów

Burzliwą debatę o małżeństwach homoseksualnych zaostrzyła minister sprawiedliwości. Wydała polecenie, by nadawać francuskie obywatelstwo dzieciom urodzonym za granicą przez matki surogatki dla Francuzów.

Francuskie obywatelstwo dla Dzieci Tęczy

Burzliwą debatę o małżeństwach homoseksualnych we Francji zaostrzyła minister sprawiedliwości. Wydała polecenie, by nadawać francuskie obywatelstwo dzieciom urodzonym za granicą przez matki - surogatki dla Francuzów

Niebezpieczne pigułki trzeciej generacji

We Francji oficjalnie potwierdzono wypadki śmierci związane ze stosowaniem pigułek antykoncepcyjnych trzeciej generacji

To coś więcej niż orgie dla elit

Były szef MFW Dominique Strauss-Kahn jest podejrzany, że stał na czele siatki stręczycieli organizujących orgie. Prokuratura stawia mu coraz poważniejsze zarzuty.

To coś więcej niż orgie dla elit

Były szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn jest podejrzany, że stał na czele siatki stręczycieli, organizujących orgie. Francuska prokuratura stawia mu coraz poważniejsze zarzuty

Katoliku, wyjdź z szafy

Adopcja dzieci przez pary homoseksualne to już dla wyzwolonych Francuzów trochę za dużo. Rewolucja obyczajowa powinna przecież mieć swoje granice.