Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikke: ZBiR pręży muskuły

Nie zdziwię się, gdy po manewrach Zapad wojska rosyjskie zostaną na Białorusi – pisze polityk.

Janusz Korwin-Mikke: Polityka dwóch wrogów

Przejęcie władzy w Afganistanie przez talibów jest w interesie USA, bo celem Waszyngtonu jest walka z Chinami i Rosją – pisze prezes partii KORWIN.

Janusz Korwin-Mikke: Uwagi z Komisji Zdrowia

System leczenia ludzi to setki splotów bardziej kunsztownych niż węzeł króla Gordiosa. Żadne cząstkowe reformy nic tu nie dadzą. Ten węzeł trzeba przeciąć. I ręka nie ma prawa zadrżeć – przekonuje lider partii KORWiN.

Janusz Korwin-Mikke: Zalety koronawirusa

Proszę się nie zdziwić, jeśli za rok się okaże, że z tej Strasznej Epidemii wyszliśmy jeszcze z zyskiem. A jeśli nie wyjdziemy – to winny będzie nie koronawirus. Winny będzie tylko nasz własny strach i głupota – twierdzi poseł Konfederacji.

Korwin-Mikke: Moskwa szykuje się do wojny

Putin ma rację! Nie można stawiać znaku równości między Związkiem Sowieckim a III Rzeszą – pisze poseł Konfederacji.

Janusz Korwin-Mikke: Religia w szkołach oddala Polaków od Boga

Z artykułu p. Michaliny Bednarek i p. Piotra Bery („Po bierzmowaniu uczniowie żegnają się z religią” - Wyborcza.pl, 25.10.2019) wyłania się smutny obraz sytuacji religii w Polsce. Tytuł wystarcza za streszczenie.

Korwin-Mikke: Stwórzmy dwa ZUS-y – dla mężczyzn i kobiet

Obecnie nie warto mieć dzieci – bo na starość będzie przecież emerytura – przekonuje lider partii KORWiN Janusz Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke: Zlikwidujmy to państwo!

Wyciągana przez „Gazetę Wyborczą” afera z podsłuchami u Jarosława Kaczyńskiego zupełnie mnie nie poruszyła – podobnie jak nie poruszyła mnie afera z podsłuchami z knajpy „Sowa i Przyjaciele”. Ja po prostu WIEM, jak działa to teoretyczne państwo – i zdziwiłoby mnie (BARDZO by mnie zdziwiło!), gdyby takich afer nie było – pisze Janusz Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke: Skutki zmian klimatu? Ziemia się zazieleni

Skutki gospodarcze zmian klimatu będą niesłychanie korzystne. Nic nas nie zaleje, a Ziemia się zazieleni - twierdzi polityk i publicysta Janusz Korwin-Mikke.

Korwin-Mikke: Polska nie jest niepodległa

Niepodległa była PRL, bo ustawy powstawały nie w Moskwie, tylko w Warszawie – w gmachu KC. A dziś? Powstają w Brukseli - mówi Janusz Korwin-Mikke, prezes partii Wolność, publicysta.