fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Andrzej Stec

Komentarze

Krok bliżej do ugody

Obie strony sporu o rozliczenie kredytów frankowych uważają, że decyzja europejskiego Trybunału jest dla nich korzystna.

Stec:

Komentarze

Żarty się skończyły

Już drożeją, a za chwilę mogą podrożeć wręcz skokowo, produkowane dobra: począwszy od mebli, wielu artykułów spożywczych, a kończąc na samochodach.

Stec:

Giełda

Prezes GPW: Zbudujemy cyfrowego spedytora

Apeluję o zniesienie podatku Belki od długoterminowych obligacji, które służą rozwojowi przedsiębiorstw – mówi Marek Dietl, prezes Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Komentarze

Idea Bank zniknął. Co dalej?

Idea Bank to relatywnie nieduży bank. Pytanie jednak, czy gra nie toczy się już o znacznie większą stawkę, czyli o drugi należący do Leszka Czarneckiego bank – Getin Noble Bank.

Stec:

Komentarze

KNF przecina frankowy węzeł

Kompromisowa propozycja rozwiązania problemu kredytów frankowych może być dla niektórych ich posiadaczy atrakcyjna. Czy banki pójdą im na rękę?

Stec:

Komentarze

Co łączy bitcoiny z mieszkaniami

Osoby biorące dzisiaj na potęgę kredyty hipoteczne, przyzwyczajone od lat do niskich stóp procentowych, powinny być świadome, że era taniego pieniądza nie będzie trwała wiecznie.

Stec:

Komentarze

Przeczytaj, zanim banki tego zabronią

To trudne czasy dla posiadaczy oszczędności. A w grę wchodzi niebagatelna kwota – tylko od lutego do sierpnia Polacy wycofali z lokat jedną piątą trzymanych tam pieniędzy, czyli...

Stec:

Komentarze

Zderzenie dwóch światów

Główni rywale pokazali w kampanii diametralnie różne podejście do roli państwa w gospodarce. Starły się wizje Polski „narodowej" i „prounijnej".

Komentarze

Mocne odbicie i depresja?

W tym roku oficjalnej recesji nie unikniemy. Znów możemy się jedynie pocieszać, że może być ona najpłytsza w Europie. Powszechna niepewność sprawia jednak, że trudno o...

Stec:

Komentarze

Czarny łabędź i nowy e-świat

Ponad dekada prosperity – tyle minęło od globalnego kryzysu gospodarczo-finansowego, aż względny ład i porządek w światowej gospodarce znów legł nieoczekiwanie w gruzach niemal...

Stec:

Wywiady

Prezes KGHM: Każdy dzień to walka o wynik

Nasza strategia od samego początku zakłada, że ponieważ rzeczywistość jest zmienna i nie mamy na nią wpływu, musimy być elastyczni i efektywni. Widać to w wynikach – mówi Marcin...

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA