fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Stefan Szczepłek

Komentarze

Ostatni absolutny władca

Andrea Pirlo

41-letni Andrea Pirlo został nowym trenerem Juventusu. W skomputeryzowanym futbolu, w którym niczego nie zostawia się przypadkowi, funkcję trenera w najlepszym włoskim klubie...

Szczepłek:

Piłka nożna

Korona spadła na własne życzenie

Ekstraklasę znowu będziemy oceniać dopiero po występach jej najlepszych drużyn w rozgrywkach europejskich, ale już dziś można powiedzieć, że dużo się nie zmieniło.

Szczepłek:

Piłka nożna

Legia utknęła w poczekalni

To jest mała niespodzianka, bo faworytem meczu byli legioniści. Ale obydwie drużyny grają na zbliżonym, dobrym polskim poziomie i w pierwszej połowie wzajemnie się zaszachowały.

Sport

Dwie Wisły, ten sam stan

Do końca rozgrywek pozostało sześć kolejek. Mimo sporych różnic punktowych na szczycie tabeli i na jej dole jeszcze nikt nie wygrał i nie przegrał.

Piłka nożna

Magia kanarkowej koszulki

Pięćdziesiąt lat temu, 21 czerwca 1970 roku, Brazylia została trzeci raz mistrzem świata w piłce nożnej. W mieście Meksyk pokonała w finale Włochy 4:1.

Szczepłek:

Piłka nożna

Młodzież korzysta z okazji

Jakub Kamiński (Lech - z prawej) mija Sasę Ziveca (Zagłębie)

Na boiskach widzimy coraz więcej młodych Polaków. Bramkę dla Lecha w meczu z Zagłębiem strzelił Jakub Kamiński, który dzień wcześniej skończył 18 lat, a nie jest on jedynym...

Piłka nożna

Raz, ale dobrze

Lech – Legia. O piłkę walczą Wołodymyr Kostewycz (Lech) oraz Marko Vesović (w środku) i Domagoj Antolić z Legii

Legia wygrała w Poznaniu z Lechem, umacniając się na pozycji lidera. Piast nie dał szans Wiśle Kraków. Cracovia pożegnała Mistrza Słowa.

Wspomnienia

Jerzy Pilch - serce w pasy

„Kto ma serce do piłki, ma je też do książek” - takie rekomendujące zdanie napisał Jerzy Pilch na okładce mojej książki. We wspomnieniach o zmarłym pisarzu, do opinii o jego...

Felietony

Nad morzem był interes do zrobienia

Arka Gdynia ma nowego właściciela. Teoretycznie to dobra wiadomość dla klubu na skraju bankructwa. Trudno się jednak oprzeć wrażeniu, że Arka wpadła z deszczu pod rynnę.

Szczepłek:

Piłka nożna

Robinson wiecznie żywy

150 lat temu, 22 kwietnia 1870 roku, urodził się John (Jack) William Robinson. W tym samym dniu na świat przyszedł też Włodzimierz Lenin.

Szczepłek:

Sport

Fibak: Pobiłem się w szatni z Johnem McEnroe

To od niego zaczęła się nasza znajomość z tenisem zawodowym, to wraz z nim wróciły polskie emocje na wielkoszlemowych kortach. Choć Wojciech Fibak nie gra od dawna, to pozostał...

Podcast:

Sport

Mocarz z Mielca

Grzegorz Lato długo nie lubił dziennikarzy. Unikał nas, nie udzielał wywiadów.

Szczepłek:

Felietony

Epidemia niekompetencji

Jeśli można pomóc – trzeba pomóc. PZPN przekaże klubom 116 mln złotych w rozłożeniu na dwa sezony.

Szczepłek:

Tokio 2020

Państwo nam pomaga

Dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej Michał Rynkowski: chińscy sportowcy w newralgicznym okresie przygotowań olimpijskich są praktycznie poza kontrolą.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA