Natalia Węgrzyn

Czas na reSTART

Żeby poradzić sobie ze skutkami pandemii, potrzebne są działania, które nie tylko pozwolą nam utrzymać miejsca pracy, ale też ograniczą zmiany klimatu.

Zmienić myślenie

Łuszczyca może cię dopaść w najmniej oczekiwanym momencie życia. Jej objawy powodują u chorych wielki dyskomfort i prowadzą do depresji, a nawet myśli samobójczych

Rak. Bezpłatnie zbadaj dziecko

Sobota 8 października! Przyjdź i przebadaj profilaktycznie swoje dziecko pod kątem zachorowania na raka! Przy okazji możesz oddać krew!

Cafe Rzeczpospolita Igora Janke

Igor Janke przejmuje prowadzenie "Cafe Rzeczpospolita". Program, już od dwóch lat, można oglądać na tv.rp.pl w każdą sobotę od godziny 10:00.

Antysalonik Ziemkiewicza - drugi odcinek

Czy szef rządu może pozwalać sobie na frywolne wycieczki pod adresem dziennikarek? Czy poseł Robert Węgrzyn słusznie został wyrzucony z Platformy Obywatelskiej?

Ziemkiewicz z telewizji do Internetu

„Antysalonik Ziemkiewicza" to nowa nazwa programu, który w styczniu zniknął z TVP. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę, 29 maja, o godzinie 10 na tv.rp.pl

Antysalonik Ziemkiewicza w tv.rp.pl

Rafał Ziemkiewicz wraca na antenę z programem autorskim. "Antysalonik Ziemkiewicza" będzie można oglądać w każdą niedzielę od godziny 10:00 na tv.rp.pl. Pierwsza emisja już 29 maja.

Krwiobieg. Oddaj krew. Pomóż dzieciom

22 maja na warszawskim Krakowskim Przedmieściu - oddając krew - możesz podzielić się życiem z małymi pacjentami, podopiecznymi Fundacji Mam Marzenie

Platforma już nie jest seksy?

- Brand Platformy Obywatelskiej stał się brandem przypruszonym; brandem, który trzeba odnowić; brandem, który po 10 latach Platformy i 3 latach rządzenia, dotyka syndrom wypalenia. Ten syndrom w naturalny sposób dotyka PO. Ale dotyka także dlatego, że pojawiła się nonszalancja rządzących, która mówi o tym, że wiedza nie jest ważna - mówi Eryk Mistewicz, doradca do spraw marketingu politycznego w rozmowie z Igorem Janke, publicystą "Rzeczpospolitej"