Krwiobieg - tak nazywa się ogólnopolska akcja Fundacji Mam Marzenie. Już w tę niedzielę w specjalnym ambulansie przy Krakowskim Przedmieściu 34 w Warszawie (w godzinach 12-16) będzie można oddawać krew, która będzie ratować życie małym pacjentom.

Będzie wesoło

Dla dzieci, które przyjdą na akcję wraz ze swoimi rodzicami, organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji: tworzenie „ściany marzeń", malowanie twarzy, zamek do skakania, zabawy z bańkami, wystawa zdjęć z realizacji marzeń chorych dzieci.

Pomagają zapomnieć o cierpieniu

Fundacja Mam Marzenie powstała w 2003 r. w Krakowie, by spełniać marzenia dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Przez swoją działalność Fundacja chce dostarczyć chorym dzieciom i ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które pozwolą choć na chwilę zapomnieć o cierpieniu, wniosą w ich życie radość, siłę do walki z chorobą i nadzieję na przyszłość.

3200 marzeń!

Dzięki ludziom otwartym na krzywdę i ich bezinteresownej pomocy, w ciągu 8 lat istnienia Fundacji udało się spełnić prawie 3200 marzeń dzieci z całej Polski.

Dziś Fundację stanowi 16 oddziałów w całej Polsce, działających przy największych ośrodkach onkologicznych w kraju.

Fundacja Mam Marzenie działa w pełni na zasadach wolontariatu – nikt, łącznie z Prezesem i członkami Zarządu, nie jest zatrudniony i nie pobiera wynagrodzenia. Jedyną zapłatą za pracę i poświęcony czas jest uśmiech dziecka.

Autopromocja
30 listopada, godz. 12.00

Kto zdobędzie Zielone Orły "Rzeczpospolitej"?

Sprawdź szczegóły