fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Andrzej Krakowiak

Absolwent stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarz i redaktor

Komentarze

Pułapka na samorządy

Czy można zjeść ciastko i mieć ciastko? Rząd PiS opanował do perfekcji sztukę rozdawania w swoim imieniu prezentów, za które płacą inni. Płacą i płaczą.

Opinie

Wielki rynek o jeden klik

Na współpracy małych firm z Amazonem, eBayem, Alibabą czy Allegro korzystają dziś obie strony. Problem pojawi się, gdy wygoda oferowana przez platformę sprzedażową doprowadzi do...

Ekonomia

E-hulajnogą prosto do muzeum

Już dawno temu, biorąc pod uwagę tempo, w jakim zmienia się świat wokół nas, eksperci i różnej maści guru orzekli, że przyszłość transportu jest nie tylko zielona, ale też...

Opinie

Rewolucja, która może odmienić futbol

Kluby piłkarskie coraz częściej działają jak przedsiębiorstwa. Niestety nie przypominają rodzinnych firm zaangażowanych w sprawy lokalnej społeczności, tylko bezduszne korporacje.

Opinie Życia Regionów

Dylemat na lata

Nie sposób dyskutować z pozytywnymi efektami wykorzystania funduszy unijnych, które od kilkunastu lat wspierają rozwój polskiej gospodarki.

Opinie Życia Regionów

Dobrze wydane pieniądze

O samorządowych inwestycjach mówiło się w tym roku bardzo dużo. Lokalni włodarze – szczególnie w ostatnich miesiącach, w szczycie kampanii wyborczej – prześcigali się w...

Opinie Życia Regionów

Pieszo w przyszłość

Współczesne miasto potrafi zadziwić. Stada dronów patrolujące niebo, a gdy trzeba, wlatujące do kominów, by sprawdzić, czy gospodarz nie spala przypadkiem śmieci.

Opinie Życia Regionów

Między turami

Andrzej Krakowiak

Pierwsza tura wyborów samorządowych za nami, do drugiej jeszcze trochę czasu. Opada na chwilę kampanijny kurz, można się więc zastanowić, co dalej.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA