Marek Nowakowski

Nowakowski: Wspólna

Aperd qui sinum, occuptatem fuga.

Marek Nowakowski: Piramidy dobrej zmiany

Wszystkie trzy inwestycyjne lokomotywy obecnego rządu sprawiają wrażenie propagandowych wydmuszek połączonych z obfitą kiełbasa wyborczą.

Nieznane opowiadanie Marka Nowakowskiego: Czy to był pies?

Niepublikowane nigdy dotąd opowiadanie pisarza, który zmarł w maju ubiegłego roku. Dokończenie opowiadania opublikowanego w poprzednim wydaniu „Plusa Minusa”

Czy to był pies?

Ledwie Jajco znalazł się w korytarzu, został zaatakowany. Jaszczur zwalił go na podłogę. Jak on to robił? Potrafił powalić takich tęgich, zwalistych chłopów. Więc powalił grubasa. Szarpał go i gryzł. Przedarł się przez ubranie do ciała. Ofiara podniosła przeraźliwy wrzask.

Milard od BGK na blok PGE w Elektrowni Turów

Będzie to kredyt od Banku Gospodarstwa Krajowego udzielony w ramach programu „Inwestycje polskie" na częściowe sfinansowanie budowy bloku w Turowie.

Skutki uboczne in vitro są niewielkie

Rozmowa z Grzegorzem Mrugaczem , ginekologiem-położnikiem, dyrektorem medyczny m Kliniki Bocian

PGE – na jakie technologie stawia spółka

Każdy kraj powinien móc redukować emisje w sposób efektywny kosztowo - mówi Marek Woszczyk, prezes Polskiej Grupy Energetycznej.

Energa – wyniki finansowe III kwartału 2014

Zysk netto grupy Energa, przypisany akcjonariuszom jednostki dominującej, w trzecim kwartale 2014 roku wyniósł 213 mln zł wobec 59,5 mln zł rok wcześniej - podała spółka w raporcie.

Walczą o miliardy na cukrzycę

Diabetycy żądają szybkiej ścieżki leczenia – takiej, jaką mają dostać chorzy na raka. Szansę na spełnienie mają tylko niektóre ich postulaty.

PGE – plany inwestycji w OZE

Do końca 2015 roku PGE, największa polska spółka energetyczna, planuje wybudować farmy wiatrowe o łącznej mocy 218 MW.