fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Co dalej z Tomaszem Arabskim?

W Sieci Opinii
Szef Kancelarii Premiera - Tomasz Arabski nie zdobył mandatu w Gdańsku. Twierdzi, że nie przyłożył się do kampanii wyborczej
Były minister powiedział:
Nie jestem oczywiście zadowolony, że nie udało mi się zdobyć mandatu. Start w wyborach do Sejmu był moim pierwszym doświadczeniem politycznym tego rodzaju, więc podchodziłem do niego także emocjonalnie. Przyznam szczerze, że nawet w nocy poszedłem do komisji wyborczej mieszczącej się w szkole, do której chodzą moje dzieci, żeby zobaczyć, jak wypadłem.
Arabski zastanawia się, czemu mandatu nie dostał:
Nie byłem aktywny medialnie, to prawda. Nie skarżę się, konstatuję tylko fakt. Z wyborcami spotykałem się tylko w soboty i niedziele. Okazało się, że to zbyt mało, by trafić do ludzi.
O zwycięstwie Platformy Obywatelskiej mówi:
To wydarzenie historyczne, bo PO zwyciężyła po raz drugi z rzędu. To się dotychczas nie zdarzało. Jest szansa na utworzenie stabilnego rządu, bo wiele wskazuje na to, że powtórzymy koalicję z PSL i będziemy działać dalej dla dobra Polski i Polaków. Zaufania wyborców nie możemy zawieść. Od jutra czeka nas ciężka praca.
Nas? Czyżby Tomasz Arabski dostał już propozycję od Donalda Tuska prowadzenia jego kancelarii po raz drugi? Naszym zdaniem byłaby to decyzja skandaliczna. Wiemy już, jak się kończy urzędowanie Arabskiego.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA