fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Literatura

George R.R. Martin w Polsce

George R.R. Martin
materiały prasowe
Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza na spotkania z Georgem R.R. Martinem, autorem światowego bestsellera "Gra o tron", zekranizowanego przez telewizję HBO
George R.R. Martin będzie po raz pierwszy w Polsce. Z czytelnikami spotka się 15 czerwca o godz. 17.00 w  warszawskim Traffic Clubie (ul. Bracka 25) oraz 20 czerwca o godz. 17.00  w poznańskim Empiku (ul. Ratajczaka 44; przy placu Wolności)
"Gra o tron" to opowieść o Zachodnich Krainach, w których widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją z północy, gdzie schroniły się wyparte przez ludzi pradawne rasy i starzy bogowie.
Zbuntowani władcy na szczęście pokonali szalonego Smoczego Króla, Aerysa Targaryena, zasiadającego na Żelaznym Tronie Zachodnich Krain, lecz obalony władca pozostawił po sobie potomstwo, równie szalone jak on sam.
Tron objął Robert – najznamienitszy z buntowników. Minęły już lata pokoju i oto możnowładcy zaczynają grę o tron.
George R. R. Martin (ur. w 1948 r. w New Jersey) jest jednym z najbardziej cenionych pisarzy fantastyki. Dzięki swej wielotomowej sadze pozyskał miliony oddanych fanów i odrodził tradycję epickiej fantasy w stylu tolkienowskim.
KONKURS
Dla czytelników rp.pl mam 5 dwuosobowych wejściówek na specjalny zamknięty pokaz filmowy z udziałem pisarza, który odbędzie się w Warszawie we wtorek, 14 czerwca o 18.00.
Wygra 5 pierwszych osób, które prześlą zgłoszenie na adres kultura@rp.pl z linkiem do zamieszczonej na rp.pl wybranej recenzji serialu. W tytule mejla proszę wpisać "Tron".
Start konkursu: czwartek, 9 czerwca, godz. 10.00.
Znamy już zwycięzców, poinformujemy ich drogą elektroniczną. Dziękujemy za udział w  konkursie :)
 
Źródło: materiały prasowe
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA