fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Beyoncé zaskakuje. Bez zapowiedzi wydała nowy album

beyonce.com
Beyoncé wydała piąty studyjny album bez żadnej zapowiedzi. W nocy z 12 na 13 grudnia wystawiła go w sieci.
- Nie chciałam wydawać swojej muzyki w sposób, w jaki robiłam to do tej pory. Znudziło mnie to - tak Beyoncé skomentowała swoją decyzję nt. publikacji nowego krążka.
- Specjalnie nie chciałam ujawniać tego, kiedy ukaże się album. Powinno to nastąpić naturalnie - wtedy, kiedy będzie gotowy. Zbyt wiele osób często stoi między twórcą sztuki a jego odbiorcami - dodała.
"Beyoncé" składa się z 14 nowych piosenek i 17 klipów nakręconych na całym świecie, głównie przy okazji trasy "Mrs. Carter Show World Tour".
Na nagraniach znaleźli się także m.in.: Justin Timberlake, Pharrell Williams, Drake, Frank Ocean i mąż piosenkarki - Jay-Z.
Biorąc pod uwagę sprzedaż albumu w zaledwie trzy godziny od premiery (w Stanach Zjednoczonych to 80 tysięcy sprzedanych egzemplarzy), piosenkarka niemal na pewno zatriumfuje w kolejnym notowaniu listy Billboardu.
Album "Beyoncé" będzie dostępny w formie cyfrowej za pośrednictwem serwisu iTunes do 20 grudnia i kosztuje niecałe 11 euro. Wtedy dopiero trafi na rynek także w formie płyt CD.
 
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA