fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Apartament, w którym Barbra Streisand mieszkała 30 lat jest teraz na sprzedaż

materiały prasowe
Apartament ma dwa poziomy i niesamowity taras z widokiem na Central Park i staw imienia Jackie Kennedy Onassis. Wystawiono go na sprzedaż za 11,25 mln dolarów czyli ponad 43 mln złotych.

Penthouse znajduje się w luksusowym apartamentowcu The Ardsley przy 320 Central Park West. Przez 30 lat mieszkała w nim znana piosenkarka, aktorka i reżyserka Barbra Streisand. Wprowadziła się do niego w 1963 r. wraz z pierwszym mężem Eliottem Gouldem i ich wspólnym synem Jasonem. Została w nim nawet po rozwodzie w 1971 r.

Piosenkarka usiłowała sprzedać penthouse przez 10 lat, ale nie mogła zdecydować się na cenę i kilka razy wycofywała nieruchomość z rynku. W 2002 roku sprzedała apartament obecnym właścicielom za 4,25 mln dolarów.

To jeden z najciekawszych apartamentów tej okolicy. Ma powierzchnię około 340 metrów kwadratowych na dwóch poziomach, z tym że na drugim poziomie jest jedynie bardo duża sypialnia, duża łazienka oraz dwa tarasy - jeden mniejszy i jeden bardzo duży.

Na pierwszym poziomie są dwie sypialnie, dwie łazienki, toaleta oddzielna, duży salon, kuchnia i jadalnia, gabinet-biblioteka, pralnia, a także pomieszczenie do przechowywania wina oraz trzy działające kominki. Także pierwszy poziom apartamentu ma taras, duży, ale wąski okalający apartament ze wszystkich stron.

Do apartamentu prowadzi prywatna winda, a mieszkańcy mają do dyspozycji siłownie i centrum fitness, salę zabaw dla dzieci, rowerownię, bibliotekę oraz pomieszczenia piwniczne do przechowywania.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA