fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Mateusz Morawiecki: Chcecie powrotu Balcerowicza i Tuska?

Premier Mateusz Morawiecki
Twitter/Prawo i Sprawiedliwość
Premier Mateusz Morawiecki w Toruniu przekonywał, że głosowanie na Prawo i Sprawiedliwość przywróci Polsce normalność. - Czy chcecie powrotu Balcerowicza i Tuska do władzy? - pytał.

W ramach kampanii przed wyborami samorządowymi premier Mateusz Morawiecki spotkał się z mieszkańcami Torunia. Szef rządu w swoim wystąpieniu przekonywał, że Prawo i Sprawiedliwość "przywraca normalność". Nawiązał do słów, jakie widział na transparencie w Bydgoszczy.

- Czy oni chcą z powrotem, żeby były mafie VAT-owskie, ubóstwo u dzieci, żeby duży płacił mniejsze podatki, a mały przedsiębiorca większe podatki? - pytał szef rządu.

Czytaj także: Jarosław Kaczyński: Chcąc dobrej zmiany, trzeba poprzeć PiS

- To jest ich normalność, żeby była hańba Polski poprzez to, że inni mówią o polskich obozach śmierci. To jest ich normalność, żebyśmy ulegali ciągle Brukseli - mówił.

- Czy chcecie powrotu Balcerowicza i Tuska do władzy? Czy chcecie powrotu Schetyny i ministra "nie ma pieniędzy i nie będzie" Rostowskiego? Dlatego PiS musi być naszym wyborem, PiS jest najlepszym wyborem dla Polski - kontynuował Morawiecki.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA