fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Dinozaury z San Escobar

Ewa Kopacz
Fotorzepa/ Piotr Guzik
Kochany Aniele Polaku, zaiste naród, którym się opiekujesz, jest narodem dziwnym i skomplikowanym. Minione dni pokazały to dość dobitnie. Po Twoim ostatnim liście nasze oczy były szczególniej zwrócone w kierunku Tatr oraz Bałtyku i wiele rzeczy z tych, o których wprawdzie pisałeś, ale myśmy nie do końca wierzyli, okazało się prawdą. Jesteśmy Ci zatem winni przeprosiny za ten brak wiary.

Ostatnie spotkanie Siewcy oraz grona dwunastu poświęcone było wyłącznie sytuacji w Twoim kraju. Agenda była dość rozbudowana. Mówiliśmy o wieżach Jarosława sprawiedliwego, kłopotach Stefana od owadów, dinozaurach, ale też o wiośnie, która przyszła do Was nieco za wcześnie.

Jest z tego spotkania kilka zaleceń dla Ciebie. Po pierwsze, Jarosława i jego ekipę prawych i sprawiedliwych musisz otaczać wyjątkową opieką. Nie chodzi jednak o opiekę w sensie politycznym, bo w tej materii lepiej lub gorzej, ale sobie poradzą. Idzie o to, byś wrócił do podstawowego Twojego zadania i roztoczył nad nim opiekę duchową, moralną. Sam widzisz, że pogubili się mocno. Prawdopodobnie wynika to z tego, ?że dostali zbyt dużo władzy i stali się pyszni i zarozumiali. Jak wiesz, pycha zawsze kroczy przed upadkiem, lecz oni zdają się tego nie pojmować. Oczywiście dostrzegamy i doceniamy Twoje dotychczasowe wysiłki, lecz musisz w to wszystko włożyć jeszcze więcej pracy. Żebyś nie czuł się os...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA