fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Greenberg Traurig doradzał SOHO Development w związku ze sprzedażą Soho Factory

Kancelaria Greenberg Traurig reprezentowała SOHO Development S.A., spółkę notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w związku ze sprzedażą nieruchomości o powierzchni ponad 53 000 m2 w postindustrialnym kompleksie Soho Factory, zlokalizowanym w dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Sprzedaż Soho Factory stanowi jedną z największych i najbardziej prestiżowych transakcji roku 2017 na rynku nieruchomości w Polsce.

- Z uwagi na dużą gęstość sąsiadującej zabudowy, w dokumentacji transakcyjnej musieliśmy wprowadzić pewne szczególne rozwiązania dostosowane do tej konkretnej sytuacji tak, aby zapewnić wymagany poziom bezpieczeństwa przy jednoczesnym płynnym przebiegu transakcji – powiedział Radomił Charzyński, Partner warszawskiego biura Greenberg Traurig.

Zespół prawników Greenberg Traurig kierowany był przez Partnera Radomiła Charzyńskiego, którego wspierał Associate Kamil Majewski.

- Dzięki tej transakcji udowodniliśmy, że nasz rozbudowany zespół nieruchomości z powodzeniem doradza klientom w strategicznych inwestycjach, dostarczając im najbardziej innowacyjne rozwiązania - powiedziała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Partner i Szefowa Praktyki Nieruchomości w warszawskim biurze Greenberg Traurig.

Kompleks Soho Factory to wyjątkowe na mapie Warszawy miejsce o postindustrialnym charakterze. Ten ponad 8 ha teren położony jest w jednej z najstarszych dzielnic Warszawy i stanowi wielofunkcyjną przestrzeń z biurami, restauracjami, muzeami i budynkami mieszkalnymi.

SOHO Development S.A. jest firmą inwestycyjną, która koncentruje się głównie na inwestowaniu w nieruchomości. Spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1997 roku.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA