fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Awans w zespole prawa pracy kancelarii Bird & Bird

Karolina Stawicka
Informacja Prasowa
Wraz z jesiennymi awansami w kancelarii Bird & Bird, Karolina Stawicka kierująca praktyką prawa pracy została mianowana na stanowisko Counsel.

Adwokat Karolina Stawicka doradza klientom w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz ochronę danych osobowych. Jej specjalizacje obejmują również prawo autorskie i nowych technologii, nieuczciwą konkurencję oraz spory sądowe i arbitraż.

Z kancelarią Bird & Bird jest związana od 2009 roku, tworząc i rozwijając lokalną praktykę prawa pracy i blisko współpracując z międzynarodową siecią tej kancelarii, obejmującą 27 biur na całym świecie.

Karolina Stawicka jest członkiem interdyscyplinarnego zespołu prawników Bird & Bird wspierającego klientów we wdrażaniu i monitorowaniu projektów compliance (zgodności prawnej), w ramach którego zajmuje się zwalczaniem korupcji gospodarczej i nadużyć finansowych.

Jest ekspertem prawnym Europejskiego Urzędu ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych (OLAF), Krajowej Izby Gospodarczej oraz Uniwersytetu w Hadze. Była także konsultantem Polskiej Akademii Nauk i Fundacji Funduszu Współpracy.

Karolina Stawicka prowadzi liczne szkolenia z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i compliance, w tym dedykowane szkolenia dla sektora usług finansowych. Jest autorką wielu publikacji.

- Nowoczesna gospodarka jest oparta na wiedzy i przetwarzaniu informacji. Rodzi to szczególne wyzwania prawne, co do ochrony danych oraz zarządzania personelem, będącym powiernikiem firmowej wiedzy i informacji. Karolina i jej zespół jest znakomicie przygotowana do tego, by pomagać klientom w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych, zabezpieczaniu tajemnicy przedsiębiorstwa, zawieraniu kontraktów managerskich, czy przeprowadzaniu trudnych zwolnień. Awans ten stanowi uznanie dla dotychczasowych osiągnięć Karoliny oraz motywację w dalszym rozwoju jej praktyki i zespołu, w drodze do stanowiska partnera – mówi Maciej Gawroński, partner zarządzający biura Bird & Bird w Warszawie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA