fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Ubezpieczenia

Patrycja Kotecka wchodzi do zarządu Link4

materiały prasowe
Należąca do PZU spółka ubezpieczeniowa będzie miała trzyosobowy zarząd złożony z trzech menedżerek.

Kotecka dotychczas była szefową marketingu ubezpieczyciela. Funkcję tę pełniła od 2016 roku. Wchodząc do zarządu Link4 dołącza do dwóch menedżerek - Agnieszki Wrońskiej i Katarzyny Wojdyły - kierujących firmą od 2016 r. Jednocześnie spółka przekazała informację, że na prośbę nowo powołanej członkini zarządu jej wynagrodzenie - pomimo awansu - pozostanie bez zmian.

Jak wskazuje Link4 w komunikacie, pod kierownictwem Koteckiej wprowadzono m.in. rozwiązania marketingowe, które spowodowały przyrost klientów o ponad pół miliona, a przypis składki wzrósł z 460 mln do ponad 1 mld zł. W 2018 przedstawiciele branży ubezpieczeniowej i bankowej, a więc konkurenci, docenili Link4 w konkursie Kantara za „najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki" przyznając spółce nagrodę Lamparta.

Patrycja Kotecka jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, Katedry Teorii Zarządzania SGH oraz Akademii Dyplomatycznej PISM. Ukończyła także studia MBA w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN. Prywatnie jest żoną ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobry. Karierę rozpoczynała jako dziennikarka śledcza m.in. w „Super Expressie" i „Życiu Warszawy", gdzie została wyróżniona tytułem Dziennikarki Roku. W 2005 r. prowadziła magazyn „Reporter" w TV4 – za ten program otrzymała nominację do nagrody „Grand Press". Od 2006 r. pracowała w TVP, najpierw jako współtwórczyni programów publicystycznych i koordynator projektu TVP INFO, a następnie – do 2009 – wiceszefowa Agencji Informacji TVP.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA