fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telewizja

Joanna Kulig zagra w serialu twórcy "La La Land"

materiały prasowe/ Łukasz Bąk
Jak informuje „Variety”, Joanna Kulig dołączyła do obsady serialu "The Eddy”. Jego reżyserem będzie będzie zdobywca Oscara, Damien Chazelle.

Sukces filmu „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego ma duży wpływ na popularność aktorów, którzy wcielili się w głównych bohaterów.

Jak informuje „Variety”, za reżyserię serialu "The Eddy”, w którym zagra Joanna Kulig, odpowiedzialny będzie Damien Chazelle, reżyser filmów takich jak "La La Land” czy "Whiplash". Aktorka zagra w nim jedną z głównych ról, a jej partnerem będzie André Holland, znany z filmu "Moonlight".

Polska aktorka wcieli się w Maję, "kobietę o pięknym głosie, mającą poważne problemy z alkoholem”. Holland zagra natomiast Elliota, muzyka jazzowego. 

W opisie serialu, który opublikowano kilka miesięcy temu, przeczytać można, że "główny bohater to pianista jazzowy Elliot Udo (Holland), dawniej wschodząca gwiazda nowojorskiej sceny muzycznej, a obecnie współwłaściciel podupadającego klubu jazzowego w sercu Paryża. Mężczyzna trwa w trudnym związku z wokalistką zespołu (Kulig). 

Netflix opublikował  mediach społecznościowych post, w którym pisze o roli, w którą wcieli się Joanna Kulig. „Gdy śpiewa, znajduje się w centrum uwagi, a oczy wszystkich są zwrócone tylko na nią. Nie potrafimy rozgraniczyć czy to opis bohaterki Mai, czy aktorki Joanny Kulig, która wcieli się w tę rolę w dramacie muzycznym The Eddy” - czytamy w poście. 

Jak piszą media branżowe, w serialu "The Eddy" bardzo istotną rolę odegra muzyka. "Variety" podkreśla również, że znajdą się w nim dialogi w języku francuskim, angielskim i arabskim.

Serial będzie miał osiem odcinków. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się pod koniec bieżącego roku.

Źródło: Variety, Netflix
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA