fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

Sprzątający start-up z dofinansowaniem

Pozamiatane.pl, pionier na stołecznym rynku usług sprzątających zamawianych on-line, otrzymał kolejne finansowanie od zagranicznych inwestorów. Do start-upu trafiło ponad 0,5 mln zł.

Jak tłumaczą w firmie pozyskany kapitał zostanie przeznaczony przede wszystkim na zwiększenie skali i zasięgu działania. W tym roku Pozamiatane.pl chce wystartować w kolejnych dużych miastach.

Pozamiatane.pl to internetowa platforma oraz aplikacja mobilna, za pośrednictwem której można do domu czy biura zamówić wizytę wykwalifikowanego sprzątacza. Intuicyjny formularz pozwala w kilku prostych krokach ustalić zakres prac i wybrać fachowca. Całość, łącznie z płatnością, przebiega w pełni online. – Wystartowaliśmy w marcu 2015 r. Pilotażowo rozpoczęliśmy działalność w Warszawie – mówi Jakub Łączkowski, założyciel Pozamiatane.pl. – Zawsze zapowiadaliśmy, że Warszawa to dopiero początek i przyszła pora na ekspansję na kolejne miejsca. W najbliższych miesiącach przetestujemy platformę w kolejnym, dużym mieście – kontynuuje.

Do końca roku Pozamiatane.pl ma być już dostępne w 3-4 lokalizacjach. – Naszym celem jest umocnienie pozycji lidera, którą zdobyliśmy rozpoczynając działalność na dziewiczym rynku – podkreśla Jakub Łączkowski.

Start-up myślimy też nad akwizycją jednej z marek środków czystości. – Prowadzimy już wstępne rozeznanie. Zależy nam, aby nawiązać współpracę z polskim producentem, jednak najważniejsza jest dla nas jakość. Chcemy oferować wysokiej klasy, profesjonalne produkty – wyjaśnia założyciel Pozamiatane.pl.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA