fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

RZECZoBIZNESIE

#RZECZoBIZNESIE: Podsumowanie dnia

W dzisiejszym programie #RZECZoBiznesie rozmawialiśmy o polskich ambicjach za oceanem, statystycznym przedsiębiorcy oraz sytuacji na rynku nieruchomości komercyjnych.

Pani premier Beata Szydło odwiedziła Wall Street. Przekonywała zagranicznych inwestorów do rządu PiS i inwestycji w Polsce. Rozmawialiśmy o tym, czy to odniesie skutek i jakie jest postrzeganie rządu za granicą, a także o stanie finansów publicznych i gospodarczych planach rządu. Naszym gościem był Dariusz Rosati, były minister spraw zagranicznych, były członek RPP, obecnie europoseł PO.

Jaki jest polski przedsiębiorca, a właściwie jak prezentuje się jego statystyczny obraz. Jak wypadamy na tle Europy? Nad tematem pochylamy się wraz z Przemysławem Polaczkiem, partnerem zarządzającym w Grand Thornton, który analizował ten temat.

Zakończyła się budowa największego w Polsce kompleksu biurowego Warsaw Spire. Rozmawialiśmymy o tym, czy boom na biurowce nie zakończy się twardym lądowaniem. Czy powierzchni biurowych nie jest już za dużo? O analizę polskiego rynku nieruchomości komercyjnych poprosiliśmy Tadeusza Żurowskiego, eksperta rynku nieruchomości komercyjnych.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA